Szamba betonowe kompleksowo


Potrzebą rynku jest zapewnienie Klientom usług kompleksowych.

Rozumiemy że budując dom nie masz czasu na ustalanie i dogrywanie niektórych robót instalatorskich.

Niektóre prace jak na przykład instalacja szamba, wymaga sprzężenia kilku firm jednego dnia tak aby wszystko przebiegło pomyślnie.

Zapewniamy usługę kompleksowego montażu szamba betonowego:

  1. Umawiamy się na konkretny dzień i konkretną godzinę.
  2. Sami znajdujemy koparkę najbliżej Państwa lokalizacji tak aby niepotrzebnie nie transportować koparki ponieważ transport sprzętu wolnobieżnego jest bardzo drogi.
  3. Ustalamy z Klientem miejsce montażu zbiornika, doradzimy aby zbiornik był posadowiony w jak najlepszej lokalizacji na posesji, uwzględniamy przy tym wszelkie wymogi prawne.
  4. Montaż zbiornika na szambo odbywa się w ciągu 1 dnia i obejmuje: Wykopanie dołu pod szambo, wpuszczenie zbiornika za pomocą dźwigu do wykopu, przyklejenie elementów dodatkowych takich jak pokrywa, kominki rewizyjne, podłączenie zbiornika do budynku, obsypanie zbiornika do wysokości przyklejanych elementów i zasypanie zbiornika minimum po 24 godzinach od chwili montażu.
  5. Instalujemy kompleksowo również inne przydatne elementy takie jak: Instalacja do ogrodzenia, system alarmowego napełnienia szamba, Instalacje drenażowe, szamba samospalające.

Po montażu Klient otrzymuje komplet dokumentów do odbioru budynku:

  • Certyfikat PZH producenta
  • Aprobata techniczna zbiornika ITB
  • Deklaracja zgodności
  • Certyfikat ISO
  • Gwarancja pisemna na okres 5 lat

Instalując zbiorniki dbamy o jakość wykonania, wszystkie rury, złączki dobierane są pod kątem dobrej jakości, zbiorniki na szamba są szczelne i pewne, od 10 lat korzystamy ze zbiorników betonowych dwóch wiodących producentów: ASP BetoneX i ABC Szamba betonowe, zbiorniki wykonane są z dbałością o każdy szczegół, posiadają gotowe przyłącza przez co zbiorniki są szczelne a cena bardzo atrakcyjna.

U nasz kupisz zbiornik taniej jak u producenta! 

Ponieważ jesteśmy stałym odbiorcom zbiorników na szamba, producenci zagwarantowali nam atrakcyjne ceny hurtowe, przez co kupując u nas zbiornik kupisz go taniej jak u samego źródła: ABC Szamba betonowe, ASP BetoneX.